Contabil-asistent (stagiune)

AutomatiCont

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Договорная
График работы: Неполный рабочий день
№5036888, 17.07.2017
Stagiune Vara 2017: Contabil- asistent!
Se anunţă concurs privind stagiunea de vara 2017 pentru postul de Contabil-asistent, cu posibila angajare dupa finisarea acesteia.
Calități personale:
- amabilitate, seriozitate si puncutalitate
- disciplină şi capacități de învățare rapidă
- abilitate de a lucra individual si orientare către rezultate
- capacitate de muncă sporită.
Cerințe față de candidați:
- studii economice superioare , contabilitate
- experiența într-un post similar constituie avantaj
- bune abilități de scriere și vorbire în limbile româna, rusa.
Descrierea postului:
- procesarea si intocmirea documentatiei contabile primare
- evidenta cadrelor
- îndeplinirea sarcinilor suplimentare primite din partea administratiei.
Compania oferă:
- salariul se va stabili in baza rezultatelor stagiunii
- curator expert-contabil, care te va indruma spre o cariera prospera in domeniu
- durata: 3 luni
- program de activitate : flexibil, luni - vineri, intre orele 10.00 si 18.00
- loc de muncă bine amenajat, situat in oficiul din centrul oraşului.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie recentă la adresa electronica: [email protected]
Selectarea candidaților se va realiza în modul următor:
etapa 1 – concurs in baza CV-urilor
etapa 2 – interviul.