Reprezentant vânzări

Vefasistem

Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: 4000-15000 MDL
График работы: Полный рабочий день
№4965508, 21.07.2017
Descrierea jobului
- Vanzarea produselor companiei catre persoane fizice, micii si marii dezvoltatori imobiliari, firme de constructii, proiecte, depozite de materiale de constructii, magazine sau alte canale de vanzare din Chisinau şi din tara.
- Identificarea potențialilor clienți şi proiecte
- Stabilirea de intalniri cu potentialii clienti
- Dezvoltarea portofoliului de clienti, mentinerea relatiilor cu acestia si verificarea permanenta a noilor cerinte.
- Gestionarea contractelor cu clientii si urmarirea incasarii contravalorii acestora
- Monitorizarea concurentei si propunerea de actiuni in confomitate cu aceste analize
- Colaborarea cu ceilalti colegi in luarea deciziilor de achizitionare, propunerea de noi idei de dezvoltare.
Candidatul ideal:
- Experienta in vanzari de materiale de constructii
- Cunostinte acumulate in vanzarea urmatoarelor produse constituie un avantaj:
Feronerie, accesorii de tamplarie PVC, termopan
Suruburi, elemente de fixare
Piatra naturala, marmura, travertin, granit etc.
- Abilitati de prezentare si negociere
- Permis auto categoria B
- Persoana hotarata, curajoasa, dinamica cu experienta in relatiile directe cu clientii pe teren
- Dorinta de implicare in activitatile de vanzare si crestere a companiei.
- Capacitate de a lucra in echipa.
Телефон: 060504030, 060909030, 022-955555
Контактное лицо: D-nul Daniel Neagu
E-mail: [email protected], [email protected], [email protected]